sâmbătă, 30 martie 2013
Mihai Manole: Pot spune că 2012 a fost pentru mine un an bun
O discuţie placută cum de obicei avem cu un mare om şi jucător de poker, Mihai Manole nu se dezminte şi ne vorbeşte simplu şi onest despre anul 2012, despre poker şi despre cum vede el acest fenomen în viitor, depre planurile şi turneele pe care le are de bifat în anul acesta. Mai multe vă invităm să descoperiţi în articolul care urmează.
httpv://www.youtube.com/watch?v=6W2RHNctt8Q&feature=youtu.be





